Dudek Worldwide

ul. Pigwowa 2/3b, Wrocław | tel.: 784-884-123

Rusztowania to nasza
specjalność

Jesteśmy na rynku już 7 lat i współpracujemy z firmami z całej Europy

DUDEK WORLDWIDE

NAJLEPSZE UŻYWANE RUSZTOWANIA W POLSCE

SZEROKI
ASORTYMENT

Dysponujemy szeroką gamą rusztowań używanych. Znajdziesz u nas rusztowania fasadowe, modułowe oraz elementy i akcesoria do rusztowań. Posiadamy sprzęt najwyższej klasy i jakości. 

SZYBKA
WYCENA

Doskonale rozumiemy jak cenny jest dla Ciebie czas. Dlatego też, u nas wycenę rusztowań jakie Cię interesują dostaniesz błyskawicznie. Nasz zespół zadba o to, żebyś nie tracił czasu na szukanie innych ofert. 

NAJLEPSZA OFRTA
NA RYNKU

Dzięki rozbudowanej sieci dostawców jesteśmy w stanie zaproponować Ci najlepszą ofertę na rynku. Oferujemy najwyższej jakoś używane systemy rusztowań wiodących marek w najlepszej cenie. 

dudek worldwide

O nas

Jest rok 2014, kiedy to rusztowania z firmy Dudek zalały rynek Polski i europejski. Tym samym nasza firma na stałe wpisała się w branże rusztowań i do dzisiaj wiedzie w niej prym. Doświadczenie, które zdobyliśmy w Skandynawii przy najbardziej skomplikowanych i zaawansowanych projektach pozwala nam na profesjonalną obsługę w zakresie sprzedaży i dopasowania systemu rusztowań do potrzeb Klienta.

MISJA

Nasza misją jest dostarczyć Klientowi najwyższej jakości rusztowania. Skupiamy się na handlu sprzętem używanym pochodzącym od sprawdzonych dostawców przez co dysponujemy najlepszymi używanymi rusztowaniami. 

WIZJA

Rozwój naszej firmy opieramy o trwałe i szczere kontakty z Klientem. Chcemy sprawić, aby asortyment sprzętu jakim dysponujemy spełniał wymagania i oczekiwania naszych kontrahentów.  

rusztowania wrocław

Zaopatrujemy się z sprzęt z całej Europy. Przed zakupem dokonujmy starannej weryfikacji sprzętu, po to żeby nasz Klient odebrał najwyższej jakości, nieuszkodzone rusztowania.

niemożliwe dla nas nie istnieje

Mamy ogólnoświatowy zasięg

Z naszych usługi i korzystali już Klienci z całej Europy. Mieliśmy również przyjemność dostarczyć nasze systemy do Austalii i Stanów Zjednoczonych. 

Jakie kraje obsługiwaliśmy do tej pory?

Niemcy, Austria, Szwajcaria, Belgia, Francja, Holandia, Wielka Brytania, Czechy, Litwa, Estonia, Szwecja, Norwegia, Finlandia, Dania, Hiszpania, Izrael, Chorwacja, Włochy, Australia, Stany Zjednoczone Ameryki 

Jakich rusztowań szukasz?

Aby spełnić wysokie wymagania naszych Klientów dbamy o najdrobniejsze szczegóły. Powiedz nam czego dokładnie potrzebujesz, a dostaniesz od nas najlepszą ofertę na rynku.

3

NASZE REALIZACJE

Naszym celem jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji, budowanie stałej i długofalowej współpracy z naszymi Klientami oraz zapewnienie im usług na najwyższym poziomie. Efektem tego jest zaufanie jakim dażą nas kontrahenci.

WEBSITE UNDER CONSTRUCTION

LOKALIZACJA

LOCATION

BIURO GŁÓWNE:

ul. Pigwowa 2/3b, 52-210 Wrocław

MAIN OFFICE:

ul. Pigwowa 2/3b, 52-210 Wrocław

MAGAZYN:

Bralin (koło Kępna)

WEREHOUSE:

Bralin (near Kępno)

KONTAKT

CONTACT

Udzielimy Ci odpowiedzi najszybciej jak to możliwe
×

Witam! Napisz do nas na WhatsApp albo wyślij do nas e-mail na adres: info@dudek-rusztowania.eu

× Jesteśmy na WhatsApp